Lampy przemysłowe LED – oszczędne i trwałe

Lampy przemysłowe LED - oszczędne i trwałe

Coraz więcej firm rezygnuje z przestarzałych systemów oświetleniowych i montuje nowoczesne lampy przemysłowe LED. Choć wymiana oświetlenia to inwestycja niosąca za sobą spore wydatki, to mimo wszystko warto zainwestować w lampy oparte na technologii LED. Ich zastosowanie w krótkim czasie przyniesie wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za zużycie energii elektrycznej i znacznej poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy. 

 Oświetlenie przemysłowe LED – odpowiednia moc i długa żywotność 

 Zastosowanie nowoczesnego oświetlenia w halach produkcyjnych, magazynach i innych obiektach przemysłowych to doskonała alternatywa dla świetlówek, które nagminnie stosowane były w przemyśle. Niestety ten rodzaj oświetlenia nie cechował się najwyższą jakością. Światło pulsacyjne, które dawały jarzeniówki stosowane na liniach produkcyjnych, nie sprawdzało się najlepiej. Efekt stroboskopowy, jaki często towarzyszył tego typu lampom dawał wyjątkowo niekorzystne wrażenia wzrokowe i powodował znaczne zmęczenie oczu. Lampy przemysłowe LED emitują mocne, białe światło, które doskonale sprawdza się w halach produkcyjnych, magazynach i innych wielkopowierzchniowych obiektach. Z powodzeniem zastępują przestarzałe systemy oświetleniowe oparte na niezwykle energochłonnych żarówkach rtęciowych czy sodowych. 

 Lampy przemysłowe LED – nowoczesne rozwiązania dla firm 

 Energooszczędne lampy LED to doskonałe rozwiązanie dla firm, które szukają oszczędnych i niezwykle trwałych systemów oświetleniowych. Dzięki ich zastosowaniu można poczynić znaczne oszczędności w postaci niskich rachunków za zużycie energii elektrycznej. Co więcej, oświetlenie przemysłowe LED cechuje się długą żywotnością i bezawaryjnie służy przez długi czas. Zaletą tego typu systemu oświetleniowego jest także duża odporność na wyładowania atmosferyczne. Lampy LED nie przegrzewają się, dlatego znajdują zastosowanie w warunkach przemysłowych o dużym zapyleniu czy zwiększonej wilgotności powietrza. Jasne, mocne światło idealnie sprawdza się praktycznie w każdym obiekcie przemysłowym. 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *